KADRA



Jakubowska Edyta - dyrektor@nowemiasto.edu.pl

1 Arczewska Gabriela - arczewskag@nowemiasto.edu.pl

2 Banecka Małgorzata - baneckam@nowemiasto.edu.pl

3 Bilińska Gabriela - bilinskag@nowemiasto.edu.pl

4 Buras Monika - burasm@nowemiasto.edu.pl

5 Chyczewska Ewa - chyczewskae@nowemiasto.edu.pl

6 Ciskowska Urszula - ciskowskau@nowemiasto.edu.pl

7 Dzięgielewska Elżbieta - dziegielewskae@nowemiasto.edu.pl

8 Fałczyńska Anna - falczynskaa@nowemiasto.edu.pl

9 First Ewa - firste@nowemiasto.edu.pl

10 Grabarczyk Katarzyna - grabarczykk@nowemiasto.edu.pl

11 Kozłowski Krzysztof - kozlowskik@nowemiasto.edu.pl

12 Kraszewska Marzena - kraszewskam@nowemiasto.edu.pl

13 Klimkowska Teresa - klimkowskat@nowemiasto.edu.pl

14 Kunkowska Teresa - kunkowskat@nowemiasto.edu.pl

15 Marczuk Agnieszka - marczuka@nowemiasto.edu.pl

16 Michalska Terea - michalskat@nowemiasto.edu.pl

17 Oreszczuk Magdalena - oreszczukm@nowemiasto.edu.pl

18 Ostrowska Agata - ostrowskaa@nowemiasto.edu.pl

19 Palewska Beata - palewskab@nowemiasto.edu.pl

20 Piechocińska Agnieszka - piechocinskaa@nowemiasto.edu.pl

21 Pilśnik Maria - pilsnikm@nowemiasto.edu.pl

22 Radecka Agnieszka - radeckaa@nowemiasto.edu.pl

23 Ruciński Przemysław - rucinskip@nowemiasto.edu.pl

24 Sadowski Zdzisław - sadowskiz@nowemiasto.edu.pl

25 Sarnecka Renata - sarneckar@nowemiasto.edu.pl

26 Smukowska Grażyna - smukowskag@nowemiasto.edu.pl

27 Stalmirski Jacek - stalmirskij@nowemiasto.edu.pl

28 Strzałkowska Bogumiła - strzalkowskab@nowemiasto.edu.pl

29 Szymański Włodzimierz - szymanskiw@nowemiasto.edu.pl

30 Wardzińska Beata - wardzinskab@nowemiasto.edu.pl

31 Wardzyńska Izabella - wardzynskai@nowemiasto.edu.pl

32 Warmiak Dorota - warmiakd@nowemiasto.edu.pl

33 Wiśniewska Agnieszka - wisniewskaa@nowemiasto.edu.pl

34 Wodzyńska Dorota - wodzynskad@nowemiasto.edu.pl

35 Wróblewska Agnieszka - wroblewskaa@nowemiasto.edu.pl

36 Wyrwich Anna - wyrwicha@nowemiasto.edu.pl

37 Zalewska Hanna - zalewskah@nowemiasto.edu.pl

38 Zaniewski Zbigniew - zaniewskiz@nowemiasto.edu.pl

39 Żarek Teresa - zarekt@nowemiasto.edu.pl

40 Żarek Teresa - zarekt@nowemiasto.edu.pl

41 Łabęda Małgorzata - ksiegowosc@nowemiasto.edu.pl

42 Poprawa Iwona - sekretarz@nowemiasto.edu.pl

43 Wróblewska Magdalena - sekretariat@nowemiasto.edu.pl

44 Borek Wioletta - kadry@nowemiasto.edu.pl

Zespół Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście
ul. Ciechanowska 15, 09-120 Nowe Miasto, tel.: 23 661 40 09, e-mail: szkola_nowe_miasto@wp.pl
Copyright by nowemiasto.edu.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.